Nowości  Dolina Baryczy  Atrakcje  Noclegi    
 


Dolina Baryczy > Z Kolejami Dolnośląskimi do Doliny Baryczy

2020-06-12 Z Kolejami Dolnośląskimi do Doliny Baryczy

Koleje Dolnośląskie (KD) wraz ze Stawami Milickimi przygotowały specjalną ofertę.


(grafika: Robot8A, Wikipedia (CC))

Dzięki specjalnej weekendowej ofercie podróżni w ramach jednego biletu będą mogli dojechać do Doliny Baryczy.

Po przejeździe pociągiem na dworzec kolejowy w Miliczu pasażerowie udać się mogą z niego autobusem bezpośrednio do Rudy Sułowskiej. Na jej terenie znajduje się kompleks Stawów Milickich.

Odjazd autobusu z Milicza do Rudy Sułowskiej zaplanowany jest na godzinę 9:00. Powrotne połączenie, dowożące pasażerów do dworca kolejowego w Miliczu, zaplanowane jest na godzinę 17:20. Z powyższych udogodnień będzie można skorzystać zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

"Jako największy przewoźnik w regionie czujemy się w obowiązku, aby mocno oddziaływać na rzecz odbudowy ruchu turystycznego w regionie. Dlatego w tym sezonie będziemy promować perły krajobrazowe i turystyczne Dolnego Śląska i zarazem pokazywać, że w każdy jego zakątek można bezpiecznie dotrzeć naszymi pociągami. Chcemy przy współpracy z samorządami i instytucjami kultury zachęcić Dolnoślązaków oraz turystów spoza regionu do odwiedzania największych atrakcji województwa, zapewniając przy tym możliwość dojazdu niemal 'pod same drzwi' każdej z nich. Współpraca ze Stawami Milickimi to początek większego projektu, który zaprezentujemy w najbliższym czasie." - powiedział Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Dolina Baryczy na serwisach społecznościowych: